loadavaplz
{var:name}
Життя
life1
life2
life3
Зірки
{var:stars:0}
/{var:starsfull}
ЯК З НУЛЯ СТАТИ
ГРАФІЧНИМ ДИЗАЙНЕРОМ
та заробляти на брендингу від 20 000 грн/міс
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ!
Безкоштовний міні-курс/гра
ЯК СТАТИ ДИЗАЙНЕРОМ
Спробуй себе у професії дизайнера з заробітком від $500/міс та почни працювати віддалено онлайн
ДЕНЬ 1. ЩО ПОТРІБНО, ЩОБ СТАТИ ДИЗАЙНЕРОМ?
Які є дизайнери, чим вони займаються
Які навички потрібно розвивати
Скільки можна заробляти
Що створює дизайнер
Сервіси та інструменти для роботи
За що клієнти готові платити найбільше
НАЧАТЬ ИГРУ!
РОБОТИ НАШИХ СТУДЕНІТІВ
Відгуки наших студентів
Ярослава Хуторна
фрілансер
Віталік, хочу виразити тобі величезну вдячність за такий мега крутий курс. Ти відкрив для мене світ графічного дизайнера. Ти допоміг повірити в себе та віднайти те, що мені подобається і в чому я хочу розвиватися.

Бували дні коли щось давалося важче, опускалися руки, але мені додавали крил твоя підтримка та слушні поради. На початку курсу думала: "Невже я зможу розробити шикарний логотип чи візитівку..." Змогла! І стану відомим на цілий світ графічним дизайнером! Приємно тримати роздруковану візитку, яку ти створила сама.

Дякую, Віталік, за ковток мотивації в потрібний момент, за цікаві прямі трансляції, за твій професіоналізм! Надзвичайно рада, що натрапила саме на цей курс! Ти робиш щось неймовірне для цього світу!!!!!!
Наталя Крижанович
фрілансер
Мою вдячність вам не висловити декількома словами!

При реєстрації на курс в мене були сумніви, щодо дійсності ( вперше онлайн проходила навчання). Наразі я розумію що ви виправдали не лише мої сподівання, а перевершили їх в багато разів.

Завдяки вам я отримала багато цінної інформації і почуваю себе набагато обізненою та впевненою. Інформація курсу викладена ясно, чітко з виділенням основних аспектів і особливо дякую, що надана саме в відео форматі ( приємно було слухати голос Віталія).

Окремо дякую за постійну підтримку з різного роду питань в телеграм каналі! Мені сумно закінчувати навчання і останні уроки я навіть відтягувала час. Сподіваюсь на подальше спілкування і буду дуже щаслива при можливості приймати участь у ваших проектах!
Наталя Крижанович
фрілансер
Пів року тому я навіть уявити не могла, що колись зацікавлюсь графічним дизайном. Волею випадку натрапила на анонс курсу і вирішила спробувати. Від тоді ні разу не пошкодувала про це рішення!

Це неймовірний досвід, купа корисних порад та лайфхаків для дизайнерів, дружня команда, гора нових знань і ще багато іншого. Мені цей курс дав прекрасну можливість заробляти гроші без прив'язки до місця та графіку, що є великою перевагою для студентів.

Безмежно вдячна за всі знання і досвід, які тут отримала. І ще більше вдячна Віталію, який створив цей курс і дав можливість народитися багатьом графічним дизайнерам!
НАЧАТЬ ИГРУ!
Дивитися перший урок